بازگشایی مسیر دسترسی بلوار شهدای گمنام یزد به جاده کنار گذر یزد

بازگشایی مسیر دسترسی بلوار شهدای گمنام یزد به جاده کنار گذر یزد

 

به گزارش روابط عمومی معاونت امور زیربنایی و حمل و نقل شهری، با حضور مدیران استان و شهر یزد، مسیر دسترسی بلوار شهدای گمنام یزد به جاده کنار گذر یزد بازگشایی گردید.

صبح امروز یکشنبه 26 دیماه 95، با حضور  محمد رضا سید حسینی (معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری یزد)، محمدرضا عظیمی زاده(شهردار یزد)، محسن  صادقیان(مدیر کل راهداری و حمل ونقل جاده‌ای استان یزد  )، محمد رضا شفیعی(معاون امور زیربنایی و حمل و نقل شهری) از مسیر دسترسی بلوار شهدای گمنام به جاده کنار گذر بازدید گردید.

در جریان این عملیات، معاون استاندار یزد علاوه بر پاکسازی و بازگشایی این مسیر، که می تواند به یکی از ورودی-خروجی های مهم شهر یزد تبدیل گردد، ایمن سازی و لحاظ نمودن تمهیدات ترافیکی و جاده ای را خواستار شد.

با توجه به تخلفات صورت گرفته توسط برخی رانندگان و تخلیه خاک و نخاله غیر مجاز در طول این مسیر، امکان تردد خودرو ها وجود نداشت و لذا مقرر گردید تا با هماهنگی بین بخشی در شهرداری یزد، مسیر پاکسازی گردد و ایمن سازی، نصب تابلو علائم ترافیکی و راهنمای شهری و خط کشی طولی توسط مدیریت مهندسی و ایمنی ترافیک صورت پذیرد.

گفتنی است در این بازدید احمد نادری نسب(مدیر مهندسی و ایمنی ترافیک)، امین خبیری(مدیر فنی و عمرانی)، مهدی شهریاری(کارشناس ارشد معاونت امور زیربنایی و حمل و نقل شهری)، سید مهدی میرباقری(مسئول عمران منطقه سه)، علیرضا احمدی منش (کارشناس معاونت امور زیربنایی و حمل و نقل شهری) حضور داشتند.